background
Acarsan Holding & Şireci Grup Girişimi

Iconova Kurumsal

Tekstil Sanayi ve Ticaret

Şireci Grup

1970 lerin sonunda Ahmet Şireci tarafından faaliyetlerine başlayan Şireci Grup bugün itibari ile kendisine ait boyahanesi ve 2. ve 3. organizelerde bulunan 4 fabrikası ile iplik üretim ve işlemesi konusunda entegre bir tesis konumundadır.

Türkiye triko pazarında aranılan ve talep edilen bir marka olan Şireci son yıllarda dış pazara dönük ihracat çalışmaları ile burada da kendisini kalitesi ile ispatlamış bir markadır. Bugün itibarı ile başta İngiltere, Fransa ve Polonya olmak üzere İran, Suriye, Kuzey Afrika ülkeleri ve Rusya, Ukrayna ve Türki Cumhuriyetlere ihracat yapmaktadır.

Şireci Grup
Şireci Grup
8 Farklı Sektörde Faaliyet

Acarsan Holding

1977 yılında Selim Acar önderliğinde faaliyetlerine başlayarak tarım, uluslararası petrol ve muhtelif ürün taşımacılığı, ithalat ihracat ve uzun yıllar farklı unvanlar altnda farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdürerek Acarsan Holding adı altında bugünkü konumuna gelmiştir.

Bugün gıda, dış ticaret, inşaat, sağlık, enerji ve otomotiv sektörlerinde ulusal ve uluslararası rekabet gücüne erişmiş olan Acarsan Holding, bünyesinde bulunan sektörlerde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olup, çalışanları ve müşteri memnuniyeti ile etkinlik gösterdiği tüm alanlarda başarılı olmanın gururunu yaşamaktadır.

Acarsan Holding
Acarsan Holding