background
Gaziantep'in en prestijli projesi.

İyisi mi, Siz Iconova'ya Gelin!

Iconova'da
Yenilik

Yeni eviniz sizi kanatlarıyla yükselterek, alıştığınız manzaranın ötesine taşıyacak. 162 metreye varan bina yüksekliğiyle ICONOVA, size yepyeni ufuklar açacak.

Iconova'da
Ayrıcalık

Sağlıklı, üretken ve huzurlu bir yaşam için ICONOVA’da tüm detaylar düşünüldü. Sauna,hamam, fin hamamı, buhar banyosu, 3 adet yüzme havuzu, mini golf sahası, çok amaçlı spor sahası, fitness,çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile ICONOVA, sosyal bir hayat için size sınırsız imkanlar sunuyor. Toplam 590m2 lik 3 adet oyun parkı ve özel kreşi ile en kıymetli varlığınız çocuklarınıza güven ve keyifle büyüme ayrıcalığı sağlıyor.

Iconova'da
Estetik

Alışılagelmiş mimari çizgilerden uzak, tasarımı ile bambaşka bir tarz sunan ICONOVA, her dönem adından söz ettirecek bir estetik anlayışıyla tasarlandı.

Iconova'da
Özgürlük

En seçkin dünya markalarını bulunduran ICONOVA CADDE, tarzınızı yansıtan bir alışveriş keyfi için özgürlüğün kapılarını aralayacak.

Iconova'da
Hayat

Sevdiklerinizle birlikle, şehrin karmaşasından uzak, sağlıklı, huzurlu ve aktif bir yaşam sürmeniz için ICONOVA’da bütün detayları düşündük. Her metrekaresini özenle tasarladığımız projede hayat boyu konforun tadını çıkaracaksınız.

Iconova'da
İdealimiz

Yaşama dair her şeyin merkezi olmak.